Ofis Taşımacılığı

Avcılar ofis taşıma adı altında avcılar semtine de  ofis taşıma hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Ofis taşımacılığını sistemli ve belirli bir program dahilinde yerine getiren firmamız, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir sürü bölgesinde iş yeri taşımalarında rol almıştır.

Ofis Taşımaları şu nedenle önem arz etmektedir. Nakliye sırasında önemli belge ya da bilgilerin kaybolmasını engellemek son derece önemlidir. Bunun için ayrıntılı bir şekilde kolilenip etiketlenen malzemelerin raf numarası ofisin hangi bölümünden alındığı açık bir şekilde etikette belirtilmelidir. Aksi taktirde karışması durumunda taşımanın önemli maddi veya manevi kayıplara yol açacağı unutulmamalıdır.

ofis taşıma işlemleri

Ofis taşımalarından önce müşterilerimizin taşınma sözleşmelerini ve sigortalarını talep etmeleri önemlidir. Bu konuda gereken hassasiyetin firma ve müşteriler tarafından sağlanması gerekir. Aksi taktirde firma profili zedeleneceği gibi, müşteri mağduriyeti giderme konusunda sıkıntılar çıkabilir.

Sadece Avcılar’da değil, İstanbul’un genelinde bu konuda sizlerle profesyonel ekip çalışmamızı göstermek için bizler hazırız. Bu konuda çalışacağınız ve güveneceğiniz firmaların başında gelmekteyiz. Daha önce büyük holdinglerin taşınmasında rol oynayan hatta aylarca süren çalışmalarının karşılığını teşekkür mektubuyla alan firmamızın bu konuda öz güveni son derece yüksektir.

Doğru evden eve nakliye ile ofis taşımak son derece önemlidir. Unutmayınız her evden eve nakliyesi ofis taşımacılığında başarılı olamayabilir. Bu konuda işin uzmanına başvurmanız son derece önemlidir.