Şehirlerarası Taşımacılık

Avcılar şehirler arası evden eve nakliyat adı altında büyük bir titizlikle işlemlerimizi yerine getiriyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat tercihinde bulunurken lütfen firmaları detaylıca inceleyin. Malesef şehirler arası evden eve taşımalarında çoğu firma elini taşın altına sokmadan eşyalarınızın şehirler arası taşımalardaki rolü sadece komisyoncu olmasıdır.

avcılar evden eve nakliyat

Şehirler arası  nakliyat adı altında firmamızın fiyat politikalarını, paketleme sistemini, araç parkurunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu konuda sizlere sınırsız referans sunma şansına sahip olan firmamız ile iletişime geçip şehirler arası nakliyat istek talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Şehirler arası taşımalarda genel olarak iki şekilde ele alabiliriz bunlardan ilki komple taşıma, ikincisi ise parsiyel taşımadır.

KOMPLE TAŞIMA 

Komple taşımalarda sadece sizlere özel olarak araç ayarlanır. Eğer eşyalarınız tam bir evin eşyasını oluşturuyorsa, bu yöntemi seçmenizde fayda vardır. Eşyalarınızın oranına göre küçük, orta boy ya da büyük boy araç tarafımızca tahsis edilir. Aracınız eşyalarınızı yükler yüklemez aynı gün yola çıkar. Mesafe uzunluğuna göre aracın hangi gün aşağı yukarı saat kaç sularında varılacağı hemen hemen tam bilinir.

PARSİYEL TAŞIMA 

Parsiyel taşımalar genellikle parça eşyalarınızın şehirler arasına taşınmasında tercih edilir. Bu yöntem genellikle uzun mesafeli şehirlere gidince ve ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan müşterilerimize önerilir. Parsiyel taşımalarda eşya teslim süresi maksimum 3 gündür. Burada eşyalarınız araçlara ayarlanan diğer parça eşyalarla birlikte gönderilir. Firmamız bu konuda eşyaların teslim edileceği adres göz önünde bulundurularak etiket sistemini kullanır. Böylece eşyalarınızın diğer eşyalarla karışma olasılığı ortadan kalkmış olur. Bu konuda varsa tereddüt veya şikayetlerinizi firmamıza lütfen en kısa sürede bildiriniz.