Depolama

Gün geçtikçe uzman olduğumuz bir başka nakliye departmanı olan depolama konusunda büyük bir yol kat ettik. Bu konuda sizlere referans olacak ev depolama web sitemiz en kısa sürede yayınlanıp hizmete açılacaktır. ev eşyası depolamak bir bodrum katına eşyaları üst üste yığıp çürümeye bırakmak değildir. Depolama malzemesinin en az 3 kat sarılıp eşyaların önceden özenle paketlenmesi gerekir.

eşya depolama

Eşya depolamada bir diğer önemli konu ise depolanan eşyaların bedeli karşılığında yapılan sigortadır. Depolama sigortası eşyalarınızın güvende olduğunun göstergesidir. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda vardır. Depolama esnasında eşyaların altına palet koyulması son derece önemli bir konuyu kapsar. Palet eşyalarınızın sel baskını vb. doğa olaylarına karşı eşyalarınızı korur. Depolama ücretlerine taşınma fiyatları dahildir. Özel anlaşmalar dışında müşterilerden hiçbir şekilde talep edilmez.

NASIL YAPIYORUZ? 

Müşteri hizmetlerimizi aradıktan sonra depolanacak eşyaları analiz edecek tecrübeli personelimiz önceden gelip sizlerle fiyat bedeli, depolama ve taşınma sigortası gibi işlemleri halleder. Daha sonra belirlenen gün ve saatte firmamız tarafından eşyalarınızın paketlenme aşaması dikkatlice yapılır. Depolarımıza konulmak üzere yola çıkılır. Aylık uygun fiyatlarla taksit yapma şansına da sahip olarak eşyalarınıza güvenli bir şekilde biz sahip çıkıyoruz. Talep etmeniz halinde eşyalarınız yeni evinize ekibimiz tarafından getirilir. Son aşama olarak kurulumu yapılıp sizlere teslim edilir.